J&D Rent a Car. Rhodes Greece Rent a Car
Vítejte · Naše vozy · O nás · Ostrov Rhodos · Všeobecné podmínky · FAQ · Kontakt · Galerie · Vklady
O nás
Jsme potěšení, že Vás můžeme přivítat jako hosta na našich webových stránkách.

Založeno v roce 1991. Na počátku se čtyřmi auty, nyní je dispozici přes 200 nových nebo téměř nových vozidel. Přátelský rodinný podnik Jannise a Despiny Korfiati.

Naše kancelář J&D RENT A CAR se již po řadu let nachází vedle hotelu Calypso ve Faliraki, jednom z nejoblíbenějších turistických letovisek ostrova se čtyřkilometrovou písečnou pláží!

Náš podnik je flexibilní a spolehlivý, klientská základna se rozrůstá každým rokem. Náš přátelský a profesionální tým Vám poradí, kam se vypravit za zajímavými místy ostrova a doporučí trasy. Každý rok rozšiřujeme vozový park o nové modely automobilů. Vybrat si můžete ze široké nabídky, od malých ekonomických vozidel až po prémiové vozy a veselá auta „fun cars“! S našimi moderními a udržovanými vozy se Váš pobyt na Rhodu stane nevšedním zážitkem. Užijte si – nezávisle na organizovaných výletech – krásu a půvab ostrova a jeho zajímavá místa. Jeďte- kdykoli chcete – na svou oblíbenou pláž nebo navštivte pozoruhodnosti ostrova či svou oblíbenou restauraci.

Vůz Vám na Vaši žádost přistavíme také na letiště, do přístavu nebo k Vašemu hotelu.

Jedinečné ceny za pronájem vozu na ostrově Rhodos. Prosím, ptejte se nás, rádi Vám učiníme cenovou nabídku. Aktuální ceny, dle ročního období, Vám rádi sdělíme telefonicky, e-mailem nebo když přijdete do naší kanceláře ve Faliraki.

Obnos za pronájem auta můžete uhradit též kreditní kartou (Visa, Master, Amex, Diners Club - odkudkoli) a visa electron, maestro a ec z naší kanceláře.

Naše hlavní kancelář je přibližně 1,5 km od centra Faliraki, vedle hotelu Calypso, Calypso Palace. Nedaleko se nachází hotely Pegasos, Blue Sea, Blue Star, Olympus Beach, Rhodos Royal, Esperides, Esperos Palace, Esperos Village, Colossos, Palladium, Elysium, La Marquise, Apollo Beach, Apollo Blue, Faliraki Bay, Sun Palace a nově postavený hotel Diagoras. Od těchto hotelů jsme jen pár minut chůze. Nebo nám můžete zavolat a my Vás vyzvedneme jakmile to bude možné!

Naše druhá kancelář se nachází v hotelu Cathrin ****, u zátoky Ladiko a zátoky Antonyho Quinna. Obě kanceláře jsou v sezoně denně otevřeny. Hlavní kancelář je otevřena od 08:00~14:00 a 16:00~22:30. Druhá kancelář je otevřena 08:00~11:30 a 17:30~22:00.

 2nd office, Cathrin Hotel Ladiko

 3rd office, Venezia Resort Faliraki

 

J&D Rent A Car on Facebook