J&D Rent a Car. Rhodes Greece Rent a Car
Vítejte · Naše vozy · O nás · Ostrov Rhodos · Všeobecné podmínky · FAQ · Kontakt · Galerie · Vklady
F.A.Q.
Jak budu platit?
Částku k zaplacení uhradíte při přistavení Vašeho vozidla. Platbu můžete provést v hotovosti v Eur nebo kartou (odkudkoli kartami Visa, Master, Amex, Diners Club). Platbu kartami visa electron a maestro a ec můžete provést z naší kanceláře ve Faliraki. Všechny platby jsou zpracovány v Řecku autopůjčovnou J&D. Toto bude též zobrazeno na Vaší účtence za platbu.


Mám rezervováno auto s přistavením na letiště. Kde najdu zástupce autopůjčovny J&D?
Náš zástupce Vás bude očekávat u východu (EXIT), obvykle u brány G4 (GATE4) s cedulkou s Vaším jménem, číslem Vašeho letu a časem příletu.

Co je to „J&D Fast Line“ („J&D rychlá linka“)?
Rychlá linka znamená, že máme všechny informace Vaší rezervace (číslo řidičského průkazu, číslo Vašeho cestovního dokladu, Vaše telefonní číslo atd.) již před přistavením Vašeho vozidla. Díky tomu budeme mít připravenou Vaši smlouvu o pronájmu vozidla, kterou jen společně překontrolujeme a během pár okamžiků si vůz můžete převzít!!

Pojištění v jakém rozsahu je zahrnuto v ceně za pronájem vozidla?
Pojištění za škody způsobené třetím osobám – pojistka kryje zranění osob až do výše 1.000.000 Eur/osoba (od června 2012). Pojistka kryje škodu na majetku způsobenou třetím osobám až do výše 1.000.000 Eur. 15.000 Eur na právní výdaje. 20.000 Eur na řidiče vozidla. 30.000 Eur na škodu v případě poškození vozidla třetí stranou, která nemá sjednáno žádné pojištění.

Co je zahrnuto v ceně a co není?
Výdaje za ztracený nebo poškozený klíč od vozidla hradí zákazník. Naše pojištění Vás kryje na všech asfaltových cestách. „Neasfaltové“ a nezpevněné cesty a pláže nejsou zahrnuty v žádném pojištění. Pojištění pozbývá platnosti v případě, že je řidič pod vlivem alkoholu nebo drog atd..

Kam doručujeme auta?
Téměř do všech míst na ostrově Rhodos!! Vaše vozidlo Vám doručíme na letiště, do přístavu ve městě Rhodos, k hotelům do města Rhodos, do letovisek Afandou, Kolymbia, Stegna, Archangellos, Kiotari, Tholos, Fanes, Yalyssos, Faliraki, Lindos, Kalithea, Rhodes, Ixia, Haraki, Pefkos a všech vesnic ostrova.

 

 

 

J&D půjčovna aut - nejlepší pronájem aut na Rhodu.

Nehoda / porucha vozidla?

Vozidlo nesmíte přemístit z místa nehody až do doby kdy je sepsán policejní protokol o nehodě. Jste povinni ihned informovat autopůjčovnu J&D. J&D pronájem vozidel bude ihned kontaktovat policii.


Jestliže nehodu neoznámíte policii a nebudete se chovat v souladu se zákony státu, může pojištění pozbýt platnosti.
V protokolu by mělo být uvedeno, zda jste byli pod vlivem alkoholu nebo jiných drog. Je nezbytné, abyste jakoukoli nehodu nebo poškození vozu oznámili autopůjčovně.

I v případě jiného poškození vozidla by měl být dodržen výše uvedený postup. Jestliže je auto poškozeno v době, kdy je zaparkované, musíte autopůjčovnu informovat před tím než vozidlo přemístíte.

Doklady a klíče od vozu musíte předat půjčovně J&D.

Jakékoli neohlášené poškození vozu můžeme považovat za nedbalost. To může vyústit v naúčtování škody klientovi.

Jestliže Vás naneštěstí potká nehoda, nejdůležitější radou je:

ZŮSTAŇTE KLIDNÍ a snažte se nezpanikařit!

Jestliže je někdo zraněn, poskytněte mu nejdříve první pomoc a je-li to potřeba, zavolejte ambulanci.

Zavolejte autopůjčovnu J&D. Pohotovostní číslo je: 0030 6944380680

Zjistěte co nejvíce informací o vozidle a řidiči se kterým jste se dostali do kolize (jméno, svědci, poznávací značka atd.).

V případě mechanické poruchy vozidla kontaktujte autopůjčovnu J&D nebo silniční asistenci.

Pojištění pozbývá platnosti v případě, že pronajaté auto řídí kdokoli, kdo se neprokázal autopůjčovně řidičským oprávněním a kdo není ve smlouvě uveden jako řidič nebo druhý řidič. Pronajatý vůz smí řídit pouze osoby, které si ho pronajaly. Řídí-li vozidlo kdokoli jiný nese v případě nehody plnou zodpovědnost a vozidlo není kryto žádným pojištěním.

Stížnosti?
Všechny stížnosti/problémy nám musíte ihned oznámit, abychom byli schopni Vám poskytnout ty nejlepší možné služby. Stížnosti učiněné později než v den vrácení vozidla nepřijímáme.

Typ auta – vhodnost/ dostupnost?
Ve Vaší rezervaci můžeme potvrdit pouze kategorii/třídu auta, nikoli model auta. Jestliže nemáme k dispozici vůz třídy, kterou jste si rezervovali, automaticky Vám přistavíme vůz vyšší třídy (bez dalšího příplatku). Jmenovaná auta slouží pouze jako příklady velikosti a výkonu dotyčné třídy. Autopůjčovna J&D nemůže přijmout zodpovědnost za to, je-li vůz dost velký na to, aby se do něj při příjezdu vešli všichni pasažéři a zavazadla. Nejste-li jakkoli spokojeni s úrovní nebo velikostí rezervovaného vozu, informujte prosím našeho zástupce.

 

 

J&D Rent A Car on Facebook